Client List

Buckingham palace

Lekce..

Na úvod probíhá konverzace s klientem v anglickém jazyce. Po této úvodní fázi následuje výklad gramatiky, opakování probraného učiva popř. kontrola cvičení zadaných v předchozí hodině. Dále většinou zařazuji audio poslech a připravené handouty (výňatky z anglických knih, časopisů, článků z internetu). Náplní hodin jsou činnosti, které vyžadují výklad lektora. Činnosti, které student zvládne sám jsou součástí domácí přípravy. Nejefektivnější způsob výuky je frekvence 2 – 3x týdně s pravidelnou domácí přípravou podle pokynů vyučujícího.

Individuální výuka..

Je nejlepší způsob jak dosáhnout výrazných pokroků v jazyce. Nejste součástí velké skupiny (což je obvyklé u kurzů i v jazykových školách) a každá minuta je naplno využita jen pro Vás. Doporučuji si stanovit minimálně dvě hodiny týdně nejlépe v jednom bloku (2krát 45 min.) Uvidíte sami jak čas na lekcích rychle ubíhá. Má cílová skupina jsou lidé s opravdovou motivací se něco naučit, pro které není angličtina pouze nutností, kterou potřebují ke své práci, ale také zálibou, které se chtějí dále věnovat. To totiž bývají nejlepší studenti, pro které jsou hodiny největším přínosem. Hodinu přizpůsobím Vašim potřebám podle cíle, kterého si přejete dosáhnout.

Další alternativou výuky je možnost využítí aplikace SKYPE, kterou tak můžou využít i studenti z jiných regionů.

Doba výuky..

Po-Pá od 15.00-19.00 Víkendy po dohodě, minimálně 2 vyučovací hodiny.

Cena..

Cena výuky je individuální. Student má nasmlouván pevný počet hodin, forma úhrady se provádí po domluvě s lektorem. Pokud nebude z nějakého důvodu moci na lekci přijít, musí se omluvit 24 hodin předem. V opačném případě tato lekce propadá.

Místo výuky..

Rád Vás uvítám u mě doma, v příjemném prostředí kde Vám hodina uteče u šálku dobré kávy nebo čaje.

 
 

My Portfolio